HENDI Samurai mandolina japońska, HENDI, 395x165x(H)115mm
  • HENDI Samurai mandolina japońska, HENDI, 395x165x(H)115mm

HENDI Samurai mandolina japońska, HENDI, 395x165x(H)115mm

118,70 zł netto
146,00 zł brutto

Podana cena nie jest wiążąca.

Opis

wysokość
115
szerokość
165
Długość
395
237922
102 Przedmioty

Specyficzne kody

Ilość:
W magazynie

HENDI Samurai mandolina japońska to wysokiej jakości narzędzie do szatkowania warzyw i owoców z najwyższą precyzją, jakiej oczekują światowej klasy profesjonaliści – szybko, ale i idealnie cienko, dzięki ultra-ostrym elementom tnącym. Możesz regulować grubość cięcia od 0,5 mm do 9 mm oraz wybrać jego rodzaj, plastry lub julienne. Nasza mandolina wyróżnia się również powłoką nieprzywierającą, po której łatwo ślizgają się kawałki warzyw i owoców, tym samym jeszcze bardziej ułatwiając super szybkie cięcie. Jej kompaktowe rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się nie tylko w profesjonalnej, ale i domowej kuchni.

Solidna konstrukcja: elementy wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa ABS oraz polipropylenu.

Płaska stalowa powierzchnia jest podzielona na dwie otwierające się części zapewniając łatwy dostęp do ostrzy w celu ich regulowania, demontażu lub wyczyszczenia. Posiada powłokę nieprzywierającą PTFE, która umożliwia niezwykle gładkie cięcie (ślizganie się warzyw i owoców).

Ultra-ostre elementy tnące w kilku wariantach oferujących zróżnicowane, ale zawsze idealnie precyzyjne i jednakowe efekty cięcia:

– 2 płaskie ostrza umieszczone na odwracanym elemencie: gładkie lub ząbkowane ostrze,

– demontowany obrotowy wałek, na którym znajdują się zębate ostrza; grubość cięcia oraz rodzaj są łatwo regulowane za pomocą pokrętła: od 0,5 mm do 9 mm, plastry lub julienne (słupki).

Płaskie ostrza są umieszczone pod kątem zapewniając jeszcze większe przyspieszenie i usprawnienie procesu cięcia.

Wałek posiada zabezpieczenie – zostaje zablokowany na swoim miejscu i nie stwarza zagrożenia wysunięcia się. Ustawienie pozycji wałka do demontażu jest oznaczone na pokrętle.

Zaczep na miskę oraz nóżki antypoślizgowe wykonane z gumy termoplastycznej (TPR), zapewniające pełną stabilność podczas pracy.

Wyposażona w dodatkową, wysuwaną, szeroką nóżkę – wysoki komfort użytkowania, można szatkować warzywa trzymając mandolinę w ręce lub ustawić ją na blacie pod kątem 45°.

W zestawie akcesoria zapewniające wysokie bezpieczeństwo pracy:

– element do ochrony palców podczas pracy oraz dociskania warzyw/owoców za pomocą 6 cienkich szpikulców,

– nakładka z tworzywa sztucznego zabezpieczająca ostrze znajdujące na zewnętrznej stronie.

Opis

wysokość
115
szerokość
165
Długość
395
237922
102 Przedmioty

Specyficzne kody